poniedziałek, 21 września 2015

Zapowiedź

Jak dobrze jest być normalnym. Trudzić się na codziennie z tym samym. Przeżywać nic nie znaczące wzloty i upadki. Jak dobrze jest nie znać prawdy.
Prawdy w tym sensie, że te wszystkie szkarady z baśni, legend i prastarych religii naprawdę istnieją. Istnieją, bo niektórzy ludzie wciąż wierzą w ich istnienie. Tylko to utrzymuje je przy życiu. Ludzka świadomość tworząca stwory, które nie powinny istnieć. Mantykory, Sukuby, Wampiry, Zombie i inne stworki, które większość ludzi widuje tylko w grach przez ich wiarę istnieją naprawdę i mogą zginąć tylko na dwa sposoby. Pierwszym  z nich jest zapomnienie. Gdy nikt nie wierzy w ich istnienie tracą one swą moc i z czasem znikają. Ale to się rzadko zdarza. Drugi sposób... no cóż chyba wystarczy jak powiem, że jeszcze nie widziałem potwora, który wciąż by żył po tym jak odrąbałem mu łep. To moje drugie, życie dzięki któremu wyładowuje swoje emocje po szkole. Pomimo tego, że jestem uczniem nie jestem bezbronny wobec nich.
Jestem Bastian Enmecco i jestem tym, który oczyszcza nasz świat...


Ciąg dalszy nastąpi... 27 września

Pierwsze dwa rozdziały opublikuje bez względu na oglądalność/ ilość komów. Dopiero potem się zobaczy, czy kogoś zainteresowała ta historia. 

1 komentarz: